KU Leuven Home
Departement Aard- en Omgevingswetenschappen
language
NL
keyboard_arrow_down
English
Nederlands
Home
Onderwijs
Onderzoek
Outreach
Projecten
Publicaties
Alumni
Over ons
Home
Medewerkers
Medewerkers
Sortering volgens:
Functie + Naam
Afdeling + Functie + Naam
Medewerker:
Professoren
Patrick
Degryse
(departementsvoorzitter)
Geologie
GI:200E
Steven
Bouillon
(afdelingshoofd)
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Jan
Elsen
(afdelingshoofd)
Geologie
GI:200E
Erik
Mathijs
(afdelingshoofd)
Bio-economics
GI:200E
Bart
Muys
(afdelingshoofd)
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Anton
Van Rompaey
(afdelingshoofd)
Geografie & Toerisme
GI:200E
Manuel
Aalbers
Geografie & Toerisme
GI:200E
Anouk
Borst
Geologie
GI:200E
Valérie
Cappuyns
Geologie
GI:200E
Gabriëlle
De Lannoy
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Jan
Diels
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Maarten
Everaert
Bodem & Waterbeheer
LBI
Anne
Gobin
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Gerard
Govers
Geografie & Toerisme
GI:200E
Benjamin
Horemans
Bodem & Waterbeheer
LBI
Marijke
Huysmans
Geologie
GI:200E
Stef
Lhermitte
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Maarten
Loopmans
Geografie & Toerisme
GI:200E
Miet
Maertens
(vicedepartementsvoorzitter)
Bio-economics
GI:200E
Philippe
Muchez
Geologie
GI:200E
Olivier
Namur
Geologie
GI:200E
Constanza
Parra Novoa
Geografie & Toerisme
GI:200E
Ate
Poorthuis
Geografie & Toerisme
GI:200E
Christian
Schwarz
Geografie & Toerisme
GI:200E
Manuel
Sintubin
(programmadirecteur POC Geologie)
Geologie
GI:200E
Erik
Smolders
Bodem & Waterbeheer
LBI
Ruben
Snellings
Geologie
GI:200E
Ben
Somers
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Robert
Speijer
Geologie
GI:200E
Dirk
Springael
Bodem & Waterbeheer
LBI
Thérèse
Steenberghen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Arie
Stoffelen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Jan
van der Borg
Geografie & Toerisme
GI:200E
Karen
Vancampenhout
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jan
Vanderborght
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Nicole
van Lipzig
Geografie & Toerisme
GI:200E
Matthias
Vanmaercke
Geografie & Toerisme
GI:200E
Koenraad
Van Meerbeek
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jos
Van Orshoven
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Johan
Vellekoop
Geologie
GI:200E
Gert
Verstraeten
Geografie & Toerisme
GI:200E
Liesbet
Vranken
Bio-economics
GI:200E
Gert Jan
Weltje
(LLP/Erasmus-coördinator Geologie)
Geologie
GI:200E
Gastdocenten
Francesc
Baró
Geografie & Toerisme
GI:200E
David
Bassens
Geografie & Toerisme
Dennis
Braekmans
Geologie
GI:200E
Frank
Canters
Geografie & Toerisme
Jim
Casaer
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Celray James
Chawanda
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Jos
Decleer
Geologie
GI:200E
Davy
Depreiter
Geologie
GI:200E
Carl
De Schepper
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Anya
Diekmann
Geografie & Toerisme
GI:200E
Steven
Eisenreich
Bodem & Waterbeheer
LBI
Marc
Elskens
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Sarah
Garré
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Dirk
Goossens
Geografie & Toerisme
GI:200E
Lucien
Halleux
Geologie
GI:200E
Elke
Hermans
Geografie & Toerisme
GI:200E
Niels
Hulsbosch
Geologie
GI:200E
Philippe
Huybrechts
Geografie & Toerisme
Matthieu
Kervyn
Geografie & Toerisme
Luc
Keuleneer
Geografie & Toerisme
Nico
Koedam
Geografie & Toerisme
GI:200E
Bart
Meuleman
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jiri
Nossent
Bodem & Waterbeheer
Sam
Ottoy
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Dominiek
Plouvier
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Gilles
Rasson
Geologie
GI:200E
Joris
Relaes
Bio-economics
Nahad
Rezazadeh Helmi
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Michael
Ryckewaert
Geografie & Toerisme
GI:200E
Elga
Salvadore
Bodem & Waterbeheer
LBI
Nick
Schuermans
Geografie & Toerisme
GI:200E
Benoît
Smets
Geografie & Toerisme
GI:200E
Niels
Souverijns
Geografie & Toerisme
GI:200E
Wim
Thiery
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Anne-Marie
Van Broeck
Geografie & Toerisme
GI:200E
Nora
Van Cauwenbergh
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Ann
van Griensven
Bodem & Waterbeheer
Alicia
Van Ham-Meert
Geologie
GI:200E
Bas
van Heur
Geografie & Toerisme
GI:200E
Allard
Van Riel
Geografie & Toerisme
GI:200E
Kristof
Van Tricht
Geografie & Toerisme
GI:200E
Joris
Van Acker
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Ingrid
Vanden Berghe
Bos, Natuur & Landschap
Marc
Vanlangendonck
Geografie & Toerisme
GI:200E
Eline
Vanuytrecht
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Mieke
Verbeeck
Bodem & Waterbeheer
LBI
Boud
Verbeiren
Bodem & Waterbeheer
Emeritus professoren
Seppe
Deckers
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Hubert
Gulinck
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Martin
Hermy
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Chris
Kesteloot
Geografie & Toerisme
GI:200E
Roel
Merckx
Bodem & Waterbeheer
LBI
Jean
Poesen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Dirk
Raes
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Rudy
Swennen
Geologie
GI:200E
Noël
Vandenberghe
Geologie
GI:200E
Etienne
Van Hecke
Geografie & Toerisme
GI:200E
Dominique
Vanneste
Geografie & Toerisme
GI:200E
Pierre
Vermeersch
Geografie & Toerisme
GI:200E
Guido
Wyseure
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Onderzoekskader
Michel
Bechtold
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Inne
Vanderkelen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Postdoctorale onderzoekers
Tessa
Avermaete
Bio-economics
GI:200E
Nils
Broothaerts
Geografie & Toerisme
GI:200E
Cesar
Casiano
Geografie & Toerisme
GI:200E
Hannes
Claes
Geologie
GI:200E
Michiel
De Bauw
Bio-economics
GI:200E
Monika
Doubrawa
Geologie
GI:200E
Devon
Dunmire
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Dalia
Fadly
Bio-economics
GI:200E
Ana
Franjic
Geologie
GI:200E
Charlotte
Janssens
Bio-economics
GI:200E
Katarzyna
Janusz
Geografie & Toerisme
GI:200E
Anneleen
Kenis
Geografie & Toerisme
GI:200E
Sybryn
Maes
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Panji Cahya
Mawarda
Bodem & Waterbeheer
LBI
Claudia
Moens
Bodem & Waterbeheer
LBI
Bart
Neuts
Geografie & Toerisme
GI:200E
Fernando
Prado Araujo
Geologie
GI:200E
Frederik
Rademakers
Geologie
GI:200E
Toon
van Dael
Bodem & Waterbeheer
LBI
Iris
Vanermen
Bio-economics
GI:200E
Bruno
Verbist
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Charlotte
Vermeiren
Bodem & Waterbeheer
LBI
Jinsong
Wang
Bodem & Waterbeheer
LBI
Lei
Xia
Bodem & Waterbeheer
LBI
Onderwijsassistenten, wetenschappelijke medewerkers en phd studenten
ABAP
budget
Departement A&OW
Floris
Abrams
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jolan
Acke
Geologie
GI:200E
Tilahun Habtamu
Adere
Bio-economics
GI:200E
Lennart
Aerts
Bodem & Waterbeheer
LBI
Gavi
Alavi Murillo
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Franck
Albinet
Bodem & Waterbeheer
LBI
Juan Diego
Alvarez Ospina
Geologie
GI:200E
Sebastian
Apers
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Enrique
Apolo
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Mercy Gloria
Ashepet
Bio-economics
GI:200E
Abebe Damtew
Awraris
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Seyoum Getaneh
Aydagnehum
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Wossen Gebreyohannes
Balcha
Geografie & Toerisme
GI:200E
Marta
Galindo Díaz
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Brecht
Bamps
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Eva
Beele
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Janne
Bemelmans
Bio-economics
GI:200E
Lore
Benitez Ramirez
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Benoit
Bergen
Bodem & Waterbeheer
LBI
Karst
Berkenbosch
Geografie & Toerisme
GI:200E
Admasu Yirgalem
Bireda
Bos, Natuur & Landschap
Damas
Birindwa Rutega
Bodem & Waterbeheer
LBI
Felix
Böhmer
Geografie & Toerisme
GI:200E
Sophie
Boerman
Geologie
GI:200E
Lucas
Boeykens
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Quentin
Bollaert
Geologie
GI:200E
Stef
Boogers
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Eva
Boonaert
Bio-economics
GI:200E
Ruben
Borgers
Geografie & Toerisme
GI:200E
Hasmik
Bou Farhat
Geologie
GI:200E
Ieben
Broeckhoven
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Liesa
Brosens
Geografie & Toerisme
GI:200E
Louise
Busschaert
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Ward
Caes
Geografie & Toerisme
GI:200E
Brian
Carthy
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Margaux
Casier
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Carlo Alessandro
Castellanelli
Geografie & Toerisme
GI:200E
Silvia
Cazacu-Bucica
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jasnalien
Ceulemans
Bodem & Waterbeheer
LBI
Costanza
Chimisso
Bio-economics
GI:200E
Veronica
Conte
Geografie & Toerisme
GI:200E
Inge
Cools
Geologie
GI:200E
Treza
Cordaro
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Ines
Cottignie
Bio-economics
GI:200E
Marjolein
Cox
Geografie & Toerisme
GI:200E
Karen
Curiel Ruiz Velasco
Geografie & Toerisme
GI:200E
Vanessa Agata
de Abreu Santos
Geografie & Toerisme
GI:200E
Maria da Saudade
De Brito Pontes
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Sarah
De Ceuster
Geologie
GI:200E
Sofie
De Geeter
Geografie & Toerisme
GI:200E
Vikki
De Jong
Geografie & Toerisme
GI:200E
Erika
De Keyser
Bio-economics
GI:200E
Veronique
De Pauw
Bio-economics
GI:200E
Shannon
de Roos
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Koen
De Vos
Geografie & Toerisme
GI:200E
Cato
Debrabandere
Bodem & Waterbeheer
LBI
Jesse
Dekeyrel
Bodem & Waterbeheer
LBI
Fikirte Seyoum
Demiss
Geografie & Toerisme
GI:200E
Francesc Xavier
Dengra i Grau
Bodem & Waterbeheer
LBI
Charline
Depoorter
Bio-economics
GI:200E
Hannelore
De Schaepmeester
Bio-economics
GI:200E
Ellen
Desie
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Kamal
Devkota
Geografie & Toerisme
GI:200E
Saskia
Dröge
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Dujardin
Elise
Geografie & Toerisme
GI:200E
Lee
Eisold
Geografie & Toerisme
GI:200E
Nour
El Alam
Geografie & Toerisme
GI:200E
Tizita Endale
Elcho
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Kamate Kaleghetso
Ephrem
Geologie
GI:200E
Jaemin
Eun
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Vida
Farhadibansouleh
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Ran
Feng
Geografie & Toerisme
GI:200E
Rodrigo
Fernandez
Geografie & Toerisme
GI:200E
Ashenafi
Feyisa
Bio-economics
GI:200E
Mona
Fias
Geografie & Toerisme
GI:200E
Vera Alejandra
Flores Fernandez
Geografie & Toerisme
GI:200E
Sofia Jezus
Flores Vivar
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Lysander
Fockaert
Bio-economics
GI:200E
Ward
Fonteyn
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Karl Tobias
Friedrich
Geologie
GI:200E
Kimberley Stacy
Fung-Loy
Geografie & Toerisme
GI:200E
Maritza Cristina
Garcia Pallas
Geografie & Toerisme
GI:200E
Hezron Kagia
Gathura
Geografie & Toerisme
GI:200E
Hailemariam Meaza
Gebregergs
Geografie & Toerisme
GI:200E
Melaku Haile
Gebremedhin
Bio-economics
GI:200E
Melaku Haile
Gebremedhin
Bio-economics
Theresa
Gerber
Bio-economics
GI:200E
Esther
Geukens
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Lorenzo
Giacomella
Bio-economics
GI:200E
Loic
Gillerot
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Arjan
Goemans
Geografie & Toerisme
GI:200E
Ángela
González
Bodem & Waterbeheer
LBI
Willem
Goossens
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Alex
Govers Lopez
Geografie & Toerisme
GI:200E
Anirudh
Govind
Geografie & Toerisme
GI:200E
Wesley
Gruijthuijsen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Monica Lorena
Guasca Ricaurte
Geografie & Toerisme
GI:200E
Luis
Guimaraes
Geografie & Toerisme
GI:200E
Stef
Haesen
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Pieter Jan
Haest
Geologie
GI:200E
Lisa-Marie
Hemerijckx
Geografie & Toerisme
GI:200E
Marit
Hendrickx
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Stien
Heremans
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Zdenko
Heyvaert
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Renske
Hoevers
Geografie & Toerisme
GI:200E
Olena
Holubowska
Geografie & Toerisme
GI:200E
Sebastiaan
Jamaer
Geografie & Toerisme
GI:200E
Alex
James
Geografie & Toerisme
GI:200E
Sebastian
Jaramillo Toro
Bodem & Waterbeheer
LBI
Sileshi Abebe
Jemaneh
Bio-economics
GI:200E
Sharona Siara
Jurgens
Geografie & Toerisme
GI:200E
Gladys
Kangi
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Andrei
Kedich
Geografie & Toerisme
GI:200E
Yihalem Kebete
Kefale
Geografie & Toerisme
GI:200E
Christiana
Kelepeshi
Geologie
GI:200E
Nafi
Khan
Bodem & Waterbeheer
LBI
Nasar
Khan
Geologie
GI:200E
Keunbae
Kim
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Oforo Didas
Kimaro
Bos, Natuur & Landschap
Cosku
Kocabiyik
Geografie & Toerisme
GI:200E
Dileesha Jayahansani
Kotte Hewa
Bodem & Waterbeheer
LBI
Francielle Amis
Lacle
Geografie & Toerisme
GI:200E
David
Lagrou
Geologie
GI:200E
Florian
Lauryssen
Bodem & Waterbeheer
LBI
Melissa
Lee
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Guillaume
Lepêcheur
Geologie
GI:200E
Javiera
Letelier Cosmelli
Geografie & Toerisme
GI:200E
Danyang
Li
Geografie & Toerisme
GI:200E
Jingyu
Li
Geografie & Toerisme
GI:200E
Qianwen
Li
Geografie & Toerisme
GI:200E
Hans
Lievens
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Latifa Rashid
Litwe
Geografie & Toerisme
GI:200E
Chang
Liu
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Qiuping
Liu
Geologie
GI:200E
Yanqi
Liu
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Valentina
Loncaric
Geologie
GI:200E
Joachim
Lopéz
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Min
Lu
Geologie
GI:200E
Ma
Xiuxin
Geografie & Toerisme
GI:200E
Roselle
Madayag
Bodem & Waterbeheer
LBI
Marleen
Maertens
Geografie & Toerisme
GI:200E
Pascal
Mambwe Matanda
Geologie
GI:200E
Tshilidzi Cloudia
Manyanya
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Lise
Martens
Geologie
GI:200E
Francis
Matthews
Geografie & Toerisme
GI:200E
Yibeltal Yihunie
Mekonnen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Kewan
Mertens
Bio-economics
GI:200E
Christophe
Metsu
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Bart
Minnen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Adnan
Mirhanoglu
Geografie & Toerisme
GI:200E
Anahita
Modabberi
Bodem & Waterbeheer
LBI
Sara
Modanesi
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Karlien
Moeys
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Mohammad Anvar
Moheghy
Geologie
GI:200E
Sander
Molendijk
Geologie
GI:200E
Dorien
Mollen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Marco
Moretti
Bio-economics
GI:200E
Jonas
Mortelmans
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Rodgers
Mutyebere
Bio-economics
GI:200E
Mah E Neema
Nawaz
Bodem & Waterbeheer
LBI
Paulo
Negri Bernardino
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jerome
Neirynck
Geografie & Toerisme
GI:200E
Svongwa
Nemadire
Geografie & Toerisme
GI:200E
Samuel Njagi
Ngari
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Tinh
Nguyen Van
Bodem & Waterbeheer
LBI
Sascha
Nijdam
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Jean Bosco
Nkurikiye
Bio-economics
GI:200E
Hazrat
Noor
Bodem & Waterbeheer
LBI
Bart
Nyssen
Bio-economics
GI:200E
Anne
Oldenhage
Geologie
GI:200E
Maurine Akinyi
Onyango
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Pieter
Ooghe
Geografie & Toerisme
GI:200E
Alfred Omondi
Otom
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Max
Oxenaar
Geografie & Toerisme
GI:200E
Peere
Quinten
Geologie
GI:200E
Karel
Peeters
Geografie & Toerisme
GI:200E
Lise
Piepers
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Jayson Gabriel
Pinza
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Davide
Plebani
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Lilian
Prinsen
Bodem & Waterbeheer
LBI
Intan
Purwandani
Geografie & Toerisme
GI:200E
Matilde
Quilici
Geologie
GI:200E
Bart
Raes
Bodem & Waterbeheer
LBI
Eline
Rega
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Lily
Reynders
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Muhamad Amin
Rifai
Bio-economics
GI:200E
Carmen
Rodriguez Fernandez Blanc
Geografie & Toerisme
GI:200E
Ben Arturo Edward
Romero-Wilcock
Geografie & Toerisme
GI:200E
Ine
Rosier
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Tim
Rowe
Bio-economics
GI:200E
Sajjad
Saeed
Geografie & Toerisme
GI:200E
Rochelle Joie
Saracanlao
Bodem & Waterbeheer
LBI
Tinne
Sauer
Bio-economics
GI:200E
Florian
Sauerland
Geografie & Toerisme
GI:200E
Judith
Schellekens
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Samuel Anton
Scherrer
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Petra
Schmitter
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Jana
Schneider
Bodem & Waterbeheer
LBI
Fien
Serras
Geografie & Toerisme
GI:200E
Kat
Shepherd
Geologie
GI:200E
Hanna
Sherfedinova
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Yangyang
Shi
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Ashagrie
Simegn
Geografie & Toerisme
GI:200E
Jonas
Simons
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Eirini
Skrimizea
Geografie & Toerisme
GI:200E
Astrid
Sneyders
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Lara
Speijer
Geologie
GI:200E
An
Steegen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Anneleen
Stienaers
Geologie
GI:200E
Ilié
Storms
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Florence
Tan
Geografie & Toerisme
GI:200E
Helena
Tavernier
Bio-economics
GI:200E
Priscilla
Teck
Geologie
GI:200E
Janne
Teerlinck
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Robin
Tersago
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Theux
Nicholas
Bio-economics
GI:200E
Naomi
Thiru
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Saffy
Thorn
Geologie
GI:200E
Jessica
Torres
Geologie
GI:200E
Fernando
Troya Andrade
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Tran Quoc
Tuan
Bodem & Waterbeheer
LBI
Samuel
Tumwesigye
Geografie & Toerisme
GI:200E
Francis
Turkelboom
Bio-economics
GI:200E
Valens
Uwizeyimana
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Noelia Del Carmen
Valderrama Bhrauns
Geografie & Toerisme
GI:200E
Jonas
Van de Walle
Geografie & Toerisme
GI:200E
Robrecht
Van Der Bauwhede
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Laura
van der Does
Geologie
GI:200E
Korneel
Van Dooren
Geografie & Toerisme
GI:200E
Thomas
Van Gerve
Geologie
GI:200E
Jonas
Van Laere
Bodem & Waterbeheer
LBI
Johanna
Van Passel
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Kato
Van Ruymbeke
Bio-economics
GI:200E
Hannah
Van Ryckel
Bodem & Waterbeheer
LBI
Evert
Van Bever
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Glenn
Vancauwenberghe
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Birgit
Vanden Berghen
Bio-economics
GI:200E
Danny
Vandenbroucke
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Felix
Vanderleenen
Geografie & Toerisme
GI:200E
Camille
Van Eupen
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Arne
Vangansbeke
Bodem & Waterbeheer
LBI
Margot
Vanheukelom
Bodem & Waterbeheer
LBI
Céline
Van Migerode
Geografie & Toerisme
GI:200E
Fien
Vanongeval
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Kato
Vanpoucke
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Kato
Van Speybroeck
Geografie & Toerisme
Sanne
Verdonck
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Margot
Verhulst
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Liezl
Vermeulen
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Francesca
Vespa
Bio-economics
GI:200E
Phát Tài
Võ
Bodem & Waterbeheer
LBI
Jiaying
Wang
Bodem & Waterbeheer
LBI
Yongmei
Wang
Bodem & Waterbeheer
LBI
Léna
Wantiez
Bodem & Waterbeheer
LBI
Charlotte
Watteyn
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Gemechu Debesa
Wedajo
Geografie & Toerisme
GI:200E
Amanuel Tadesse
Weldegebriel
Geografie & Toerisme
GI:200E
Dymphna
Wiegmans
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Gertjan
Wijburg
Geografie & Toerisme
GI:200E
Elden
Willems
Bodem & Waterbeheer
LBI
Agustín David
Wilner
Geografie & Toerisme
GI:200E
Kelly
Wittemans
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Yitong
Xia
Geografie & Toerisme
GI:200E
Huanhuan
Xie
Bodem & Waterbeheer
LBI
Husain
Yousaf
Geologie
GI:200E
Yishen
Zhang
Geologie
GI:200E
Yunpeng
Zhang
Geografie & Toerisme
GI:200E
Liya
Zhao
Bodem & Waterbeheer
Xiaqu
Zhou
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Andi
Zhuang
Geografie & Toerisme
GI:200E
Departementale administratieve en technische medewerkers
Johan
Boon
Departement A&OW
GI:200E
Karlien
Cassaert
Departement A&OW
LBI
Remi
Chevalier
Departement A&OW
GI:200E
Christophe
Coeck
Departement A&OW
GI:200E
Yunus
Colak
Bodem & Waterbeheer
LBI
Kristin
Coorevits
Departement A&OW
LBI
Viviane
Crabbé
Departement A&OW
GI:200E
Simon
De Waelheyns
Bodem & Waterbeheer
LBI
Gerty
Donghi
Departement A&OW
GI:200E
Lore
Fondu
Departement A&OW
GI:200E
Uldeen
Ghesquiere
Bodem & Waterbeheer
LBI
Dries
Grauwels
Departement A&OW
LBI
Margo
Heremans
Bio-economics
GI:200E
Ronja
Jurien
Departement A&OW
GI:200E
Klaus
Ludwig
(departementaal beheerder)
Departement A&OW
GI:200E
Steven
Luypaers
Departement A&OW
GI:200E
Herman
Nijs
Departement A&OW
GI:200C
Marc
Olijslagers
Bos, Natuur & Landschap
GI:200E
Els
Robeys
Departement A&OW
GI:200E
Yannick
Stroobandt
Bodem & Waterbeheer
GI:200E
Kaat
Van Hoyweghen
Bio-economics
GI:200E
Eric
Van Beek
Departement A&OW
GI:200E
Hilde
Vandenhoeck
Departement A&OW
GI:200E
Elvira
Vassilieva
Departement A&OW
GI:200C
Nancy
Weyns
Departement A&OW
GI:200C
keyboard_arrow_up